Огледни час: БЕЗБЕДНО ПОНАШАЊЕ У САОБРАЋАЈУ

19. новембра 2014. године одржан је огледни час на коме је примењено тематско планирање, луткарска метода, вертикално и хоризонтално учење. Час су одржале учитељица Аленка Орешчанин, наставница музичке културе Јелена Радоички и наставница енглеског језика.

Час је одржан у I-1 разреду. Ток часа су пратиле учитељице из наше школе: Слађана Путић, Олинка Мацановић, Марија Драчански, психолог Драгана Атанасковић и директорка школе Милијана Граховац Проле.

У студијску посету школи дошле су колегинице из ОШ „23 август“ Буковац: Јелисавета Жарковић, директор, Валерија Калања, педагог, Зорица Анђелић, наставница српског језика и учитељице Зорица Рајда и Иња Ћурчин.

Час је одржан као двочас у фискултурној сали. Током одржавања се смењивало 16 активности које су захтевале изузетну пажњу и ангажовање свих ученика.

На часу су присуствовали и ученици I-2, I-3, I-3. Они су изузетно пажљиво пратили сва догађања.

Осмех и задовољство на лицима првака најбоља су оцена часа.

Огледни час - безбедност у саобраћају 4 Огледни час - безбедност у саобраћају 1 Огледни час - безбедност у саобраћају 3 Огледни час - безбедност у саобраћају 2