11. међународни сајам образовања „Путокази“

Првог дана Сајма, 26. фебруара, на бини у Хали „Мастер“ Секретаријат за образовање, управу, прописе и националне мањине АП Војводине представиo je добитнике Награде „Ђорђе Натошевић“ за 2013/2014. школску годину. Испред наше школе се представила учитељица Аленка Орешчанин, добитница признања. Школу су представили ученици певајући Химну школе и Химну Смотре“ Наша срца куцају у истом ритму“ и наставница музичке културе, Jелена Радоички. Учитељице Слађана Путић и Аленка Орешчанин и чланови луткарске секције, Луција Стијеповић, Вања Баришић, Николина Ешпек и Сташа Маћешић, извели су кратак одломак из представе „Три прaсета“. Еко акције и добијање зелене заставе Еко школа Европе, представила је директорка Милијана Граховац Проле. Ученици осмог разреда посетили су сајам образовања „Путокази“.