Огледни час: Хемија, физика, ТИО

13.03.2015. године одржан је час тематског планирања наставе хемије, физике и техничког и информатичког образовања. Наставна јединица била је структура атома,струје и врсте струја, производња електричне енергије, проводници и изолатори, Омов закон, трансформатори и заштита од струје. Кроз PowerPoint презентацију уз интеракцију са ученицима, као и анимираним филмовима ученицима је представљена на сликовит начин поред набројаних јединица и производња електричне енергије. Час су реализовале Наташа Михајлов, Марија Радић и Милана Живковић. Часу су присуствовале директор школе Милијана Граховац-Проле, психолог Драгана Атанацковић као и наставнице Вишња Ацкета, Јадранка Гламочић, Зорана Вујчић, Бојана Стојановић-Росић.

Часу су присуствовали ученици VIII-1, VIII-2, VII-1 као и ученици из дечијег боравка са својом наставницом Тањом Бокић који су са својим великим знањем учествовали у активностима на часу. На крају часа Немања Мудринић ученик VII-2 је представио оглед.