Позив на Општинско такмичење из немачког, руског, француског, италијанског и шпанског језика

Обавештавамо Вас да ће се Општинско такмичење из немачког, руског, француског, италијанског и шпанског језика одржати у суботу 25. фебруара 2017. године у ОШ “Марија Трандафил” у Ветернику. О сатници такмичења обавестићемо Вас накнадно.

На такмичењу ученика основних школа у знању страног језика учествују ученици VIII разреда основних школа.

Ученици су у обавези да понесу ђачке књижице ради идентификације на свим нивоима такмичења.

Ментори такмичара су у обавези да понесу списак ученика који се упућују на општинско такмичење, оверен и потписан од стране директора и председника Стручног већа страних језика школе.

Приликом пријављивања ученика за такмичење, директор својим потписом и печатом школе гарантује исправност података на основу којих се такмичар сврстава у специјалну категорију. На пријави поред имена такмичара у специјалној категорији додати велико слово “С”.

Пријављивање ученика за такмичење најкасније до петка 21. фебруара 2017. године на следећу адресу : osmarijatrandafil@gmail.com  Свим школама је послата табела за пријаву.

Стручно веће српског и страних језика, 07.02.2017.