Завршена хуманитарна акција „Један пакетић – много љубави“

Децембар је време припремања новогодишњих пакетића, и период у години који деца са нестрпљењем чекају. Знају да ће од драгих особа добити лепе поклоне. У ОШ „Марија Трандафил“ не заборављамо ни ону децу која не могу бити сигурна да ће добити поклон. Трудимо се да деца у Сигурној кући у Новом Саду знају да сваке године неко мисли на њих и пружа им своју љубав и разумевање.
И ове године су се наши ученици и родитељи великог срца у великом броју укључили у хуманитарну акцију „Један пакетић – много љубави“. Прикупили смо играчке, школски прибор, слаткише и гардеробу и посредством Црвеног крста Новог Сада послали их малишанима у Сигурној кући. Захваљујемо се свим ученицима, њиховим родитељима, наставницима и управи школе што су заједнички допринели да ова акција буде изузетно успешна.