Спортски дан

Спортски дан је одржан у суботу 29.05.2021. године. Такмичења су почела у 9 и траја до 12 часова. 50 ученика се пријавило а присуствовало је 39. Ученици су могли да се такмиче у кошарци,стоном тенису и малом фудбалу. За све учеснике биле су обезбеђене награде: за прва три места медаље а за остале захвалнице.

Да све протекне у спортдком духу побринули су се наставници физичког : Војка Торбица, Милош Рајичић и Драган Цвијетић.

Улога дежурних наставника припала је: Биљани Јеличић,Бранки Прекић,Зорани Миоковић, Ивани Стамболији и Јасни Добријевић,које су се потрудиле да мимо спортских терена све  протекне у најбољем реду.

Саша Балаћ је био задужен око израде захвалница за наставнике и ученике , док је Срђан Радловић био задужен за штампање захвалница.

У име актива за физичко и здравствено васпитање, користим прилику да се захвалим директору школе и сви колегама који су подршком и радом допринели да спортски дан протекне у најбољем могућем реду.

Актив физичког и здравственог васпитања