Награда „Др Ђорђе Натошевић“

Аленка Орешчанин, наставник разредне наставе ОШ „Марија Трандафил“ Ветерник, примила је признање „Др Ђорђе Натошевић“, које се већ 17 година уручује најуспешнијим школама и предавачима. Признање покрајинске владе додељује се већ 17 година, а до данас, ту престижну награду добило је 67 установа и појединаца.

Повеље, плакете и новчане награде, уручио је покрајински секретар за образовање Михаљ Њилаш, који је нагласио да је много школа и појединаца конкурисало за престижно признање Покрајинске владе. Ипак, сваке године додељује се пет признања.

Овогодишња добитница добитница награде „Ђорђе Натошевић“ је Снежана Клепић. За изузетан допринос васпитању младих генерација, награђена је и Основна школа „Соња Маринковић“ у Новом Саду.

Признање је добила и школа „Вук Караџић“ из Црвенке. Појединачна награда уручена је и Гордани Рацков из школе „Свети Сава“ у Кикинди.