„Теслини дани“

Дечији савез је 12.05.2015. године у нашој школи организовао манифестацију „Теслини дани“. Ученици I и II разреда су под менторством учитељице Тање Бокић демонстрирали хемијске огледе. Одржан је и едукативни квиз, који је за ученике седмог разреда имао међуодељенски такмичарски карактер. Учествовало је по осам ученика из сваког одењеља који су спретно одговарали на питања о Николи Тесли и његовим иузмима. Ученици су вођени од стране наставника Наташе Михајлов, Марије Радић и Милане Живковић које су уједно биле водитељке и комисија. Наставница Ана Коматина је организовала изложбу о Тесли и његовим делима што су ученици од V до VIII разреда представили на веома сликовит начин. Најбољи радови су били изложени у холу школе.
11.06.2015.