Тематско планирање: Свети Сава – приче о животу великана

Учитељице Адријана Крстић (српски језик) и Тања Јосимовић (ликовна култура) су 20.1.2017. године са ученицима одељења 2-2 и 2-3 одржале тематско планирање на тему: Свети Сава – приче о животу великана. Учитељица Адријана је на себи својствен начин увела ученике у причу о животу Светог Саве кроз ПП презентацију, а касније је разним питалицама, осмосмеркама и укрштеним речима проверила усвојено знање. Ученицима је било забавно да кроз игру сазнају више о овом великом свецу. Учитељица Тања је на часу ликовне културе осмислила да ученици од својих радова направе сликовницу на тему из живота Светог Саве. Они су имали задатак да лепе папириће новинске хартије на папир и праве Савин лик. Ученицима је час био забавнији јер је њихов рад пратила и дивна светосавска музика.