Позив на тематски родитељски састанак (о превенцији насиља)

Поштовани родитељи,

Обавештавамо вас да ће у четвртак, 23. новембра 2017. године, са почетком у 18:00 часова бити одржан Тематски родитељски састанак о улози менталног здравља, породице, школе и других институција у превенцији насиља у основној школи. Тематски родитељски састанци су део пројекта који реализују у сарадњи Црвени крст Новог Сада и Градска управа за здравство Новог Сада.

Родитељски састанак реализује стручни тим који чине: Златица Јовић – дипломирани психолог, саветница Министарства просвете у Школској управи Нови Сад и координаторка Тима за заштиту деце од насиља, злостављања и занемаривања за Јужно-бачки и Сремски округ, Далиборка Војводић Томовић – дипломирани правник, инспекторка МУП-а – руководилац Групе за сузбијање малолетничке делинквенције у Одељењу криминалистичке полиције, Полицијска управа Нови Сад, и мр Маја Петаков Вуцеља – магистар психологије, школски психолог у ОШ „Жарко Зрењанин“ Нови Сад.