Школска слава – Свети Сава 2018

Поводом прославе школске славе, Светoг Саве, ученици ОШ „Марија Трандафил“ спремили су пригодан програм.

На самом почетку директорка школе Милијана Граховац Проле поздравила је све присутне госте.
Уследила је церемонија освештавања славског колача и проглашење светосавског детета наше школе. Титулу светосавског детета понела је ученица  Миљана Плавшић 8-2 којој је кум наше школе Мићо Радановић уручио поклон.

У програму је учествовао  хор нижих и виших разреда, ученици драмске секције, ритмичке секције и рецитаторске секције као и КУД „Велико коло“ из Ветерника.

Глумци драмске секције су: Александра Боровица, Милош Бојовић, Катарина Шкрбић, Марко Саић, Марко Стојић, Вељко Али, Николина Зељко, Луција Стијеповић. Рецитатори су: Ана Шолајић, Андреа Момчиловић, Милица Станковић, Василије Мићуновић, Лука Ћорић и Николина Динчић. Ученици ритмичке секције су: Јања Марчетић, Теодора Јанковић, Милица Плавшић, Анђела Лекић, Милица Вукас и Нађа Подрумац.

Програм су припремали наставници и учитељи наше школе: Јелена Радоички, Марија Драчански, Сања Мишић, Јелена Анђелић, Марина Тањга, Љиљана Митровић, Наташа Крушчић, Зорана Вујчић, Маријана Почуч, Милица Гамбер и Јована Чајић.

У организацији програма учествовао је Тим за културне и спортске активности.

Погледајте још фотографија