Уручена признања за конкурс „Крв живот значи“

Ученици наше школе и ове године су били успешни на ликовно-литерарном конкурсу „Крв живот значи“ који расписује Црвени крст. Признање за ликовни рад припало је ученици IV-3 одељења, Татјани Будић, чланици ликовне секције наше школе. Најбољи литерарни рад у конкуренцији ученика старијих разреда основне школе, написао је Милош Ешпек, ученик V-1 одељења. Татјана и Милош су присуствовали свечаној додели признања Црвеног крста у Културном центру Новог Сада 31. 5. 2018. где су њихови радови промовисани публици. Честитамо на постигнутом успеху нашим ученицима, и њиховим менторима: наставници српског језика Наташи Крушчић, и учитељицама – руководиоцима рада ликовне секције Олинки Мацановић и Дајани Павловић.