Јубиларна прослава Дана школе

У петак,  26. 10. 2018. године у 17 h у нашој школи одржана је десета, јубиларна приредба поводом обележавања Дана школе. Свечаности су присуствовали бројни гости, родитељи и пријатељи школе, а своје умеће и таленте приказали су ученици и нижих и виших разреда. Приредбу је отворио школски хор химном „Боже правде“, а потом је све присутне поздравила директорка школе Милијана Граховац Проле. Уследила је представа „Ау, што је школа згодна“, којом су нас млади глумци подсетили на многе догодовштине из школског живота. Програм је настављен тачком ритмичке секције нижих разреда, која је наступила уз песму „Тихо, тише“, а у дирљивој завршници учествовали су и бивши ученици ОШ „Марија Трандафил“ и дечји рок бенд из Футога, који су заједно извели песму „За милион година“.

Захваљујемо се свима који су учествовали у припреми и организацији обележавања Дана школе, као и свим гостима који су својим присуством увеличали овај догађај.

Више слика погледајте ОВДЕ.