Школска слава – Свети Сава 2019.

Поводом прославе школске славе, Светoг Саве, ученици ОШ „Марија Трандафил“ спремили су пригодан програм.

На самом почетку директорка школе Милијана Граховац Проле поздравила је све присутне госте. Уследила је церемонија освештавања славског колача и проглашење светосавског детета наше школе. Титулу светосавског детета понео је Лазар Курчела, ученик 7-2, који је од овогодишњег кума школе, Христивоја Станимировића, добио фудбалску лопту.

У програму је учествовао  хор нижих и виших разреда, чланови драмске и рецитаторске секције.

Програм су припремали наставници и учитељи наше школе: Јелена Радоички, Марија Драчански, Маријана Почуч, Маја Бабић, Наташа Крушчић, Зорана Вујчић, Сава Фан, Марија Станковић и Тања Радин.

Више фотографија погледајте овде.