Субота посвећена екологији и спорту

У суботу 5.9.2015. године у нашој школи су организоване активности везане за екологију и спорт. Ученици од петог до осмог разреда су помогли Тиму за естетско уређење школе и заштиту животне средине тако што су све паное ослободили старих плаката. Затим су сви ученици од трећег до осмог разреда рециклирали сакупљену стару хартију. На овај начин је подигнута свест деце о важности рециклаже за заштиту наше околине.

Еко тим школе је поред рециклаже организовао и ликовне радионице за ученике нижих разреда, док су старији учествовали на фудбалским турнирима које је организовао Тим за спортске и културне активности на челу са наставницима физичког васпитања.

На овај начин, кроз спортске, креативне и друштвено корисне активности је ученицима промовисан здрав живот.

Еко тим

Тим за естетско уређење школе и заштиту животне средине

Тим за спортске и културне активности