Припремна настава

Мала Матура односно Завршни испит за основну школу представља круну осмогодишњег труда. Она је уједно и капија за упис у жељену средњошколску установу.
Наши наставници су ту да припреме вашу децу за један од битнијих тренутака у животу, да их спреме да добро ураде тестове и тиме стекну могућност да упишу средњу школу по избору.

У школској години 2020/21. организовали смо припремну наставу, сходно епидемиолошким условима, на следећи начин.

Термини припремне наставе из предмете који се полажу на завршном испиту (српски језик, математика, биологија, историја, географија, физика и хемија) налазе се у табели за сва одељења осмог разреда. Термини су подељени на оне који се одржавају у школи и оне који се одржавају преко Google meet-a или Google учионице.

Comments are closed.