Тематско планирање из енглеског језика и географије

Дана 3. јуна 2016. године одржан је час тематског планирања „On the beach“ у VI-2  разреду. Гости на часу су били ученици  VI-1. Час су реализовале наставница енглеског језика Нинослава Јосић и наставница географије Невенка Игњатић. Асистент на часу била је наставница енглеског језика Жељка Љубишић.

Ученици VI-2 су помоћу  PowerPoint презентација представили најлепше и најпознатије плаже света. Ученици VI-2 су радили у пару. Презентације су најпре слушане на енглеском језику, а затим се чуо и превод. Пре сваке презентације чуо се извештај младог метеролога из VI-1 разреда, који је говорио о географском положају плаже и временским условима који нас очекују на плажи.

Часу су присуствовали школски психолог Ивана Алексић Лукић и наставник српског језика Љубомир Костин.