Дан отворених врата

У среду, 5. априла 2017. године, реализован је Дан отворених врата школе. Током преподнева су нам гости били предшколци из Предшколске установе „Рода“ у Ветернику, у пратњи васпитачица. Они су се на часу ликовне културе дружили са ученицима првог разреда и њиховим учитељицама. У 18:00 часова угостили смо малишане предшколце и њихове родитеље, баке, деке. Присутне је поздравила директорка школе Милијана Граховац Проле и пожелела им добродошлицу. Следила је приредба коју су осмислиле учитељице Слађана Путић, Драгана Милићевић и Олинка Мацановић, а извели ученици четвртог разреда. Луткарском представом, плесом и свирањем забавили су публику. Уследио је обилазак школе у пратњи директорке наше установе и наставника. Родитељи предшколаца су имали прилику да се упознају са условима рада у нашој школи и активностима које се у њој одвијају. Предшколци су за то време уживали у креативним радионицама у којима су им помагали ученици 4. разреда и њихове учитељице. Осмеси на лицима деце и родитеља сведоче да им се боравак у нашој школи допао.