Огледни час из српског језика

У понедељак, 26. 3. 2018. године, наставница Јована Чајић је одржала огледни час из српског језика у одељењу 5-4.

Овај час је био посвећен сумирању градива у вези са глаголским облицима уз примену информационо-комуникационих технологија. Приликом систематизације градива примењене су вештине стечене на семинару «Школа будућности: Креативне лекције».

Ученицима је презентован преглед градива помоћу програма Powtoon, потом су им постављени задаци уобличени у програму Emaze, а градиво је сумирано и систематизовано ослањањем на мапу ума направљену у програму Popplet.

Часу су присуствовале: директорка Милијана Граховац Проле, психолог Драгана Атанасковић, наставница српског језика Наташа Крушчић, наставница физике Лидија Кондић и наставница математике Милана Кондић.