Позив на хуманитарни сајам здраве хране

Позивамо све заинтересоване ученике, родитеље, наставнике, њихове пријатеље, рођаке, као и све хумане особе да се одазову на Хуманитарни сајам здраве хране, који ће се одржати у четвртак, 26. априла 2018. године у просторијама ОШ „Марија Трандафил“ у Ветернику у 17:30.

Сва прикупљена новчана средства намењена су Надлачки Данилу, ученику 8. разреда наше школе. Данило болује од церебралне парализе. У нашој школи је од првог разреда. Овај племенити дечак је одличан ученик од кога многи могу да науче шта је истрајност и пожртвованост. Највећу подршку Данилу пружају његови родитељи.

Поједимо слатки колачић уз жељу да Данилу олакшамо предстојећу операцију, као и да му пожелимо успешан упис у средњу школу!

Чекамо Вас да се заједно осладимо!