Промоција сликовнице „Бајка о чаробном футошком купусу“

У уторак, 10.12.2019. године у 18 часова у КЦ „Младост“ у Футогу одржана промоција сликовнице „Бајка о чаробном футошком купусу“. Наша ученица Жељана Беркловић I-4 је једна од аутора ове прелепе бајке која је сада претворена у праву сликовницу. Она и њени другари са којима је ишла у вртић „Црвенкапа“ у Футогу осмислили су ову прелепу бајку. На промоцији је била изложба оргиналних илустација бајке, девет колаж слика које су заједнички рад ове деце а биле су изложене у Музеју Војводине у марту месецу ове године. Деца, аутори ове бајке су је јавно читали а након читања приказан је филм о томе како је настала ова бајка.

Васпитачице вртића „Црвенкапа“ у Футогу Драгана Миљков – Финџановић и Биљана Летић похваљују ученицу Жељану Беркловић и захваљују учитељици Марији Станковић захваљујући којој је Жељана научила да чита, и самим тим увеличала промоцију.