Излет на Фрушкој Гори

У суботу, 12.09.2020. године, ученици наше школе (одељење 6-4), у пратњи разредног старешине Торбица Војке били су на излету на Фрушкој Гори.

С обзиром на то да се ученици у новонасталој епидемиолошкој ситуацији слабије друже и да услед подељености одељења на групе ретко проводе време заједно, одељенски старешина (наставник физичког васпитања) дошла је на идеју да цело одељење позове на дружење кроз шетњу и физичку активност у шуми.

Кроз активну шетњу у дужини од 8 км ученици су обишли Поповичко језеро, видиковац изнад Поповице, планинарски дом Орлово гнездо, као и видиковац Орлово бојиште. У паузама су се надметали у разним физичким вежбама.

Ученици су уживали у несвакидашњем окружењу,  дружењу и погледима са видиковаца.