Активности ликовне секције млађих разреда у првом полугодишту

У првом полугодишту ове школске године чланови Ликовне секције млађих разреда су, и поред измењених услова рада, вредно радили. На часовима које су учитељице Олинка Мацановић и Драгана Милићевић организовале у школи и преко Гугл учионице, ученици су графитном оловком, темперама, воденим бојама, затим техникама колажа, фротажа и пастела, урадили радове на теме мртве природе, градских улица, зимског пејзажа и израде новогодишњих украса.

Радови троје ученика послати су на ликовни конкурс „Мисли ми лете“ у организацији Градске библиотеке из Ваљева. На самом крају полугодишта чланови секције су учествовали у такмичењу у кићењу јелке са бусеном и изради икебана које је организовао Покрет горана Новог Сада.