Обележавање Дана планете Земље 22. априла 2021.

У нашој школи је ове године обележен Дан планете Земље израдом змајева са еко порукама нашој планети. У овој акцији су учествовали ученици наше школе од првог до осмог разреда заједно са својим  родитељима, учитељицама, разредним старешинама и наставницима. Змајеви као симболи ветра и чистог ваздуха, игре и слободе украсили су нашу школу. У холу  школе је направљена изложба са порукама нашој планети.

1. априла је Радио телевизија Војводине посетила нашу школу и снимилa начин обележавања Дана планете Земље у нашој установи. Том приликом су направили интервју са неколико наших ученика нижих и виших разреда.

Најатрактивнији змајеви са снажним еко порукама су били изложени на манифестацији „Неко твој“ на Спенсу, 22.априла 2021.

Чувајмо нашу планету, другу немамо!