Проговори да видим ко си

У Основној школи“Светозар Марковић Тоза“ одржан је дводневни стручни семинар“ Проговори да видим ко си“ који има за циљ развој компентенција запослених у основним школама. Семинар реализује Удружење“Изражајност“ у оквиру националног пројекта „Негујмо српски језик“, а учитељима и професорима из новосадских школа, на тему дикције, вербалне и невербалне комуникације говорили су комуниколог Слободан Роксандић, глумци Милан Босиљчић и Марко Миловановић и универзитетски професор технике гласадр Агота Виткаи Кучера.

Поред многобројних гостију семинару су присуствовали наше колеге, директорка Милијана Граховац Проле, учитељица татјана Перовић и наставница Зорана Вујчић.

Овај семинар биће реализован и у нашој школи у склопу стручног усавршавања запослених 27.11.2021. године у сврху унапређивања компентенција К4 наставника и стручних сарадника.