„Без канализације нема цивилизације“

Током месеца октобра и новембра у одељењима трећих и четвртих разреда реализован је пројекат „Без канализације нема цивилизације“, у организацији ЈКП „Водовод и канализација“, Новог Сада.
Презентација пројекта обухватила је два школска часа. На првом часу ученици су слушали предавање о води, њеној важности и распростањености, начину добијања питке воде, технологији прочишћавања, начинима њене заштите и рационалног трошења. На другом часу су имали изанимљиву и креативну радионицу, а у склопу радионице су имали такмичарске игре, тимског карактера, у сврху провере усвојености онога што су научили. Презентација пројекта, као и радионица, били су прилагођени узрасту ученика. По ззавршетку такмичеа ученици су добили пригодне поклоне.

💧💦💧💦💧💦💧💦💧