Прваци

2010/11. школске године у нашу школу је уписано два одељења првог разреда. Свако одељење има по 22 ученика.

учитељица: Маја Поштин

учитељица: Аленка Орешчанин

ПРИЈЕМ ПРВАКА

31.августа 2010. године будуће прваке су дочекали ученици који су те године завршили први разред и приказали им како школа зна да буде занимљива, лепа и забавна. У свему им је помогао и Хор наше школе.

За свечани дочек припремили су им дечији мјузикл „Медведова женидба“, плесну кореографију и неколико дечијих песама.

Након завршене представе ученици су у пратњи родитеља и учитељица кренули у своје учионице. Наравно, сва лица је красио осмех и што је најважније, није било суза.

Погледајте још слика са пријема.
Погледајте још снимака са пријема.

ПРЕДСТАВЉАЊЕ ПРВАЦИМА ФОЛКЛОРНЕ СЕКЦИЈЕ КУД-а „СОЊА МАРИНКОВИЋ“

Прве недеље у школи, пригодан програм, првацима су припремили и чланови КУД-а „Соња Маринковић“ који у нашој школи вредно вежбају већ две године.

Погледајте још слика са манифестације.
Погледајте снимак са манифестације.

ОКТОБАР 2010.

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА

Ученици другог, трећег и четвртог разреда припремили су пригодну приредбу како би своје најмлађе другаре свечано примили у Дечији савез.

Тада су сви примљени и у подмладак Црвеног крста.

Погледајте још слика са приредбе.

ШКОЛСКИ БИОСКОП

У оквиру Дечије недеље прваци су имали прилику да у школском биоскопу погледају цртани филм „Шрек“.

Погледајте слике из биоскопа.