Дан школе 2013

Приредба поводом Дана школе је одржана 1. новембра 2013. године. Драмска секција виших разреда, у сарадњи са драмском секцијом нижих разреда, хором школе, оркестром и ритмичком секцијом том приликом је извела комад „Ко је сместио вуку“. Комбинација глуме, музике, песме и плеса у духу једне теме је одушевила  присутне, те су сви учесници поздрављени на крају комада громогласним аплаузом. Костими, које су носили глумци, дали су специфичну шаљиву ноту читавој изведби. Интересовање публике за дешавања на сцени није јењавало, помно су пратили покрете глумаца, иако је комад трајао 45 минута. Посебу захвалност дугујемо ликовној секцији, на челу са наставницом ликовног, која је својим радовима учинила да у целој школи влада атмосфера из бајке.

Погледајте још фотографија