Позив на Општинско такмичење из немачког, руског, француског, италијанског и шпанског језика

Обавештавамо Вас да ће се Општинско такмичење из немачког, руског, француског, италијанског и шпанског језика одржати у суботу 20. фебруара 2016. године у ОШ “Марија Трандафил” у Ветернику.

О сатници такмичења обавестићемо Вас накнадно.
На такмичењу ученика основних школа у знању страног језика учествују ученици VIII разреда основних школа.
Ученици су у обавези да понесу ђачке књижице ради идентификације на свим нивоима такмичења.
Ментори такмичара су у обавези да понесу списак ученика који се упућују на општинско такмичење оверен и потписан од стране директора и председника Стручног већа страних језика школе.
Приликом пријављивања ученика за такмичење, директор својим потписом и печатом школе гарантује исправност података на основу којих се такмичар сврстава у специјалну категорију. На пријави поред имена такмичара у специјалној категорији додати велико слово “С”.
Пријављивање ученика за такмичење најкасније до петка 12. фебруара 2016. године на следећу адресу : osmarijatrandafil@gmail.com

Свим школама је послата табела за пријаву.

Актив страних језика, 05.02.2016.