Ритмичка гимнастика

Данас, 19.10.2017. године, у спортској сали наше школе је одржан јавни час ритмичке гимнастике за ученике од 1. до 4. разреда. Презентацију је организовала Милена Клози из Клуба ритмичке гимнастике за девојчице ,,Ritmix“ из Новог Сада. Пре извођења ритмичке тачке, ученицима је показано које вежбе треба да раде у циљу корекције неправилног држања тела, односно шта је то што треба да раде и вежбају како би се њихова кичма и екстремитети правилно развијали. Обзиром да је наша школа укључена у пројекат ,,Покренимо нашу децу“, ово је била још једна прилика да се наши ученици упознају са тим колико је важно свакодневно бити физички активан и водити рачуна о свом телу и здрављу. Захваљујемо се Милени и девојчици из клуба и надамо се даљој успешној сарадњи.