Амбијентална настава

У среду, 28. октобра 2015. године ученици 3. разреда  су свој наставни дан провели у Челареву. Амбијентална настава је реализована у  Челареву у оквиру објеката Делта аграра, у околини дворца породице Дунђерски  и  у парку са  игралиштем за децу. Успостављена је корелација наставних садржаја из више наставних предмета ( природе и  друштва, српског језика, физичког васпитања, ликовне културе, грађанског васпитања), а реализован је и садржај часа одељењског старешине. Наставу су реализовале учитељице Драгана Милићевић, Олинка Мацановић и Слађана Путић. Ученицима се  допала ова врста наставе. Захваљујемо се љубазним домаћинима Делта аграра, који су нас лепо дочекали и стрпљиво одговарали на сва наша питања о воћњаку.