Модна ревија: Мода у Еко-граду

Већ трећу годину, месец фебруар смо резервисали за еколошке модне ревије. Ове године тема модне ревије ће бити рециклирање тетрапак амбалаже. Модна ревија је предвиђена као  један део школског пројекта „Еко Пакет“. Овај пројекат  је део Међународног програма Еко Школе и креиран је у циљу едукације јавности о томе који су правилни начини за одлагање употребљене Тетра Пак амбалаже и подизање свести о томе колико је важно имати одговоран однос према природи. Назив овогодишњег пројекта је „Живот у Еко-граду“

Позивамо све ученике и чланове њихових породица да нам се прикључе, покажу своју креативност и осмисле „Моду у Еко-граду“. Услов да рад учествује на модној ревији је да одевни предмет, накит, торбица или шешир, обавезно  буде израђен од тетрапак амбалаже, а може се дорадити и  другим рециклираним материјалима. Пријаве радова су до 20.02.2017. године. Сви заинтересовани ученици треба да се пријаве за ревију код својих разредних старешина.

Модна ревија „Мода у Еко-граду“ предвиђена је да се одржи у среду, 22.02.2017. у холу наше школе.

Чекамо Вас

Еко одбор