РТС КРОС 2017

Под покровитељством Министарства просвете и науке одржан је традиционални РТС Крос у основној школи „Марија Трандафил“. У овој спортској манифестацији су учествовали ученици од првог до осмог разреда. Заинтересованост ученика за учешће у овој спортској манифестацији је била веома добра. Укупан број учесника је био 508, што представља 83% од укупног броја ученика школе (611). Ево постигнутих резултата:

Први разред – девојчице (укупно трчале 33 ученице)

1. Елмендина Бајрами

2. Јања Марчета

3. Лана Вучуревић

Први разред – дечаци (укупно трчало 39 дечака)

1. Лука Петрушић

2. Лука Недић

3. Милош Бабић

Други разред – девојчице (укупно трчалo 38 девојчица)

1. Сара Поповић

2. Невена Пековић

3. Сандра Козомара

Други разред – дечаци (укупно трчало 40 дечака)

1. Крстан Росић

2. Страхиња Драча

3. Марко Јоцовић

Трећи разред – девојчице (укупно трчалa 31 девојчица)

1. Лана Рајков

2. Бијана Ковачевић

3. Сара Јурић

Трећи разред – дечаци (укупно трчао 41 дечак)

1. Вељко Кулешко

2. Никола Гавриловић

3. Бојан Карајца

Четврти разред – девојчице (укупно трчалo 47 девојчица)

1. Лана Никић

2. Александра Динчић

3. Жељана Крајновић

Четврти разред – дечаци (укупно трчало 38 дечака)

1. Никола Миљанић

2. Лука Савковић

3. Милан Бероња

Пети разред – девојчице (укупно трчалo 20 девојчица)

1. Тијана Ћурчин

2. Јована Предраговић

3. Сара Козомара

Пети разред – дечаци (укупно трчало 19 дечака)

1. Вукашин Бардак

2. Огњен Пудар

3. Младен Драгичевић

Шести разред – девојчице (укупно трчалo 25 девојчица)

1. Теодора Шовић

2. Николина Вучковић

3. Милица Ђурић

Шести разред – дечаци (укупно трчало 23 дечака)

1. Душан Чичић

2. Душан Ступар

3. Живојин Мишић

Седми разред – девојчице (укупно трчало 17 девојчица)

1. Елена Калајџић

2. Анђела Радић

3. Наташа Петрић

Седми разред – дечаци (укупно трчало 25 дечака)

1. Стефан Видовић

2. Никола Сарапа

3. Немања Благојевић

Осми разред – девојчице (укупно трчале 22 девојчице)

1. Наташа Јанковић

2. Наталија Масловарић

3. Ана Аћимовић

Осми разред – дечаци (укупно трчало 27 дечака)

1. Вукашин Аћимовић

2. Немања Милијашевић

3. Јован Беквалац

Наставници,

Милош Рајичић

Горан Богдан