Свечана академија 2017. године

Дана 20. јуна 2017. године у 18 h у холу наше школе одржана је свечана академија поводом завршетка школске године, у организацији Тима за културне и спортске активности и наставнице географије Илијане Јокић, а свечани програм водили су ученици шестог разреда – Александра Милићевић и Душан Чичић.

Програм је отворио хор са песмом „С оне стране дуге“, након чега је директорка школе, Милијана Граховац-Проле, поздравила присутне ученике, родитеље и запослене и уручила овогодишње јубиларне награде. Уследило је неколико интересантних музичких, плесних и других тачака, по чијем окончању је директорка школе уручила пехаре за најлепше учионице, похвалнице ученицима нижих разреда који су остварили запажене резултате на такмичењима током школске 2016/2017. године, као и захвалнице њиховим учитељицама за менторски рад. Потом су похвалнице добили и најуспешнији ученици виших разреда, а наставницима менторима уручене су захвалнице. Ученици са одличним успехом (5,00) награђени су књигама.

Очекујемо да следећу школску годину завршимо још успешније!

Добитници пехара, похвалница, књига и захвалница

Програм свечане академије