Мини рукомет – огледни час

У петак, 25. маја  2018. године учитељица Сања Кнежевић одржала је огледни час из физичког васпитања у одељењу 2-1 на тему „Мини рукомет – обучавање“. Реализатори часа са учитељицом су били др Слађана Грујић – родитељ и доц. др Душан Ступар стручно лице са Тимс факултета. Ученици су се упознали са првим корацима и правилима рукомета. Сви ученици  су били веома активни и радо учествовали у свим активностима на часу. Час је протекао у веома радној и пријатној атмосфери. Гости су на крају часу поклонили  школи лопте и Приручнике из физичког васпитања.

Угледном часу су присуствовале: директор школе Милијана Граховац Проле, психолог Драгана Атанасковић, учитељице Марина Тањга и Љиљана Митровић са својим ученицимa и наставнице Илијана Јокић и Војка Торбица.