Исхрана живих бића – пројектна настава у петом разреду

У петак, 20. децембра 2019. у одељењима 5-1, 5-2 и 5-3 одржан је завршни час пројектне наставе и презентовање продуката пројекта Исхрана живих бића. Час су одржале: наставница биологије Оливера Затезало, наставница српског језика и књижевности Наташа Крушчић, наставница математике Мира Дикић и наставница информатике Мила Вишић. Ученици су у току 6 недеља пројектне наставе имали задатке из биологије, српског језика и књижевности, математике и информатике. На часу тематског планирања успешно су  презентовали своје радове. У прилогу можете прочитати неке од радова ученика и погледати фотографије.

Часовима су присуствовали психолог школе Драгана Атанацковић, наставница математике Јелена Обрадовић, наставница географије Илијана Јокић, наставница српског језика Сања Дакић и наставница ликовне културе Данијела Секулић.

Прилози:
Жива бића у супермаркетима – песма Маше Поповић, 5-3
Вест и извештај
За малене псе
Рецепт средњевековне Србије
Цицвара

Више фотографија погледајте овде.