Школска слава – Свети Сава 2020.

Поводом прославе школске славе, Светoг Саве, ученици ОШ „Марија Трандафил“ спремили су пригодан програм.

На самом почетку директорка школе Милијана Граховац Проле поздравила је све присутне госте. Уследила је церемонија освештавања славског колача и проглашење светосавског детета наше школе. Титулу светосавског детета понео је Марко Милићевић, ученик 3-1.

У програму је учествовао  хор нижих и виших разреда, чланови драмске и рецитаторске секције, као и КУД „Велико коло“.

Мали и велики хор су припремале учитељица Марија Драчански, Душка Атанацков и наставница музичког Ивана Пуношевац. Хор 4-2 разреда је спремала вероучитељица Нада Курјаков. Мале рецитаторе нижих разреда је увежбала учитељица Сања Мишић. За уређење хола школе је била задужена наставница ликовног Данијела Секулић. За пројекцију на видео биму учитељица Биљана Николић, а драмски део су спремале наставнице српског језика Наташа Крушчић и Зорана Миоковић.

Погледајте више слика у галерији.