Огледни час – ерупција вулкана

Дана 24.03.2017. у одељењу 5-1 одржан је огледни час из географије на тему „Вулканизам и земљотреси“. Аутор часа била је наставница географије Невенка Игњатић. Ученици су на занимљив начин, изводећи у пару експерименте – вулканске ерупције, имали прилику да кроз дружење и рад науче нешто више о вулканизму. Часу су присуствовали наставница географије Илијана Јокић, наставница историје Наташа Илић, наставница српског језика Маријана Почуч, наставница музичке културе Јелена Радоички, наставница ликовне културе Милица Гамбер, наставница биологије Биљана Јеличић, наставница математике Снежана Тодоровић и наставник физичког васпитања Милош Рајичић.

Ученицима се час веома допао, а део атмосфере са часа можете видети на фотографијама у прилогу.