Угледни час – Квадар и коцка

У одељењу 4-1 је 7. марта 2017. одржан угледни час из математике на тему Квадар и коцка. Час је реализовала учитељица Слађана Путић. Ученици су кроз драматизацију „Различити, а ипак тако слични“ обновили научено о особинама квадра и коцке, њиховим сличностима и разликама. Уследио је рад на задацима диференцираним на три нивоа сложености. Ученици су кроз решавање задатака у пару, бојење и цртање обновили основне појмове из ове области и показали ниво усвојеног  знања. Часу су присуствовале школска психолошкиња Драгана Атанасковић, наставница географије Илијана Јокић, наставница информатике и рачунарства Јадранка Гламочић и наставнице разредне наставе Марија Станковић, Марија Драчански, Тамара Милојичић, Аленка Орешчанин и Сања Мишић.