Енергија је свуда око нас

Ученици наше школе Милан Антуновић 5-1 и Лука Циндрић 5-1 освојили су прву награду на конкурсу „Енергија је свуда око нас у изради ППТ презентација, под менторством наставница Миле Вишић и Оливере Затезало. Тема презентације је била Екологија, управљање отпадом и енергија.
„Енергија је свуда око нас је манифестација која се одвија у основним и средњим школама у АП Војводини током 2018. Уз подршку Покрајинског секретаријата за образовање, прописе, управу и националне мањинe – националне заједнице и Факултета „Фимек“ ова акција се реализује по девети пут. Организатор и реализатор је Центар за развој и примену науке, технологије и информатике.
Додела награда је одржана 23.01.2019. са почетком у 10:30 у холу Владе Војводине.
Честитамо нашим драгим ученицима и желимо им пуно среће и у наредним такмичењима!