Секције, додатна, допунска и припремна настава током зимског распуста (виши разреди)

Распоред одржавања секција, допунске, додатне и припремне наставе током зимског распуста (за ученике виших разреда):

1. СРПСКИ ЈЕЗИК:
Наставница Наташа Крушчић:
– допунска настава (5-1, 5-2, 7-1, 7-3): уторак 24.12.2019. од 9.00 до 10.30,
– додатна настава (5-1, 5-2, 7-1, 7-3): петак 27.12.2019. од 9.30 до 11.00,
– новинарска секција: четвртак 9.1.2020. од 10.00 до 11.30.
Наставница Зорана Миоковић:
– допунска настава (5-3, 5-4, 7-2 и 7-4): четвртак 26.12.2019. и петак 27.12.2019. 10:15 до 11:00,
– додатна настава (5-3, 5-4, 7-2 и 7-4): четвртак 26.12.2019. и петак 27.12.2019. од 9:30 до 10:15.
Наставница Сања Дакић:
– допунска настава (6-3): уторак 24.12.2019. од 9:00 до 10:30 и среда 25.12.2019. од 9:00 до 9:45,
– додатна настава (6-3): среда 25.12.2019. од 9:45 до 11:15.

Наставница Зорана Вујчић:
– допунска настава: четвртак 9.1.2020. од 8.00 до 8.45, петак 10.1.2020. од 8.00 до 8.45,
– додатна настава: четвртак 9.1.2020. од 8.45 до 11.30, петак 10.1.2020. од 8.45 до 11.30.

2. МАТЕМАТИКА:
Наставница Мира Дикић:
– додатна настава (5. разред): петак 27.12.2019. у 9.30 и петак 10.1.2020. у 9.00,
– допунска настава (5. разред, 7-4): четвртак 26.12.2019. у 9.00.
Наставник Стеван Брдар:
– допунска и додатна настава (6. разред): среда 25.12.2019. од 9:00 до 10:30.
Наставница Јелена Обрадовић:
– допунска настава (7-1, 7-2, 7-3): среда 25.12.2019. од 9.15 до 10.45,
– додатна настава (7-1, 7-2, 7-3): уторак 24.12.2019. од 9.15 до 10.45.
Наставница Вишња Ацкета:
– допунска и додатна настава (8. разред): уторак 24.12.2019, четвртак 26.12.2019. и петак 27.12.2019. од 9:45 до 10:30,
– припремна настава (8. разред): уторак 24.12.2019, четвртак 26.12.2019. и петак 27.12.2019. од 9:00 до 9:45.

3. ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК:
Наставница Бранка Прекић:
– допунска настава: уторак 24.12.2019, среда 25.12.2019, четвртак 26.12.2019 од 8.30 до 10.00, петак 27.12.2019 од 12.30 до 14.00,
– додатна настава: уторак 24.12.2019. и среда 25.12.2019. од 10.00 до10.45, четвртак 26.12.2019. од 10.00 до 11.30, четвртак 9.1.2020. и петак 10.1.2020. од 10.00 до 11.30.
Наставница Жељка Анђелић:
– допунска настава: петак 10.1.2020. од 10.00 до 13.15.
Наставница Бојана Драгољевић:
– допунска настава (5-1, 5-2): петак 10.1.2020. у 9.00,
– допунска настава (7-3): петак 10.1.2020. у 10.00.

4. НЕМАЧКИ ЈЕЗИК:
Наставница Корнелиа Барак Данилов:
– допунска настава (5. разред, 6-3 и 7. разред): уторак 24.12.2019. и четвртак 26.12.2019. од 8:30 до 10:00,
– додатна настава (5. разред, 6-3 и 7. разред): петак 27.12.2019. од 8:30 до10:00 и петак 10.01.2020. од 8:30 до10:00.

5. ГЕОГРАФИЈА:
Наставница Невенка Игњатић:
– секција: петак 27.12.2019. од 9.45 до 12.00,
– додатна настава (8. разред): петак 27.12.2019. од 9.45 до 12.00.
Наставница Илијана Јокић:
– допунска настава (5. и 7. разред): петак 27.12.2019. од 8.30 до 10.00,
– додатна настава (7. разред): петак 27.12.2019. од 10.30 до 12.00, понедељак 30.12.2019. од 10.00 до 11.30, четвртак 9.1.2020. у 10.00,
– додатна настава (5. разред): понедељак 30.12.2019. од 9.00 до 10.30.

6. БИОЛОГИЈА:
Наставница Оливера Затезало:
– допунска настава (7. разред): уторак 24.12. 9:15-10:00, петак 27.12. 12:00-12:45,
– додатна настава (7. разред): уторак 24.12. 10:00-10:45, петак 27.12.  11:15-12:00.
Наставница Биљана Јеличић:
– допунска настава (5, 6. и 8. разред): петак 10.1.2020. у 11.оо,
– додатна настава (5, 6. и 8. разред): петак 10.1.2020. у 10.оо,
– припремна настава (8. разред): понедељак 13.1.2020. у 10.00.

7. ФИЗИКА:
Наставница Исидора Ђорђевић:
– допунска настава: уторак 24.12.2019. и среда 25.12.2019. од 10:30 до 11:15,
– додатна настава: уторак 24.12.2019. и среда 25.12.2019. од 9:00 до 9:45,
– припремна настава (8. разред): уторак 24.12.2019. и среда 25.12.2019. од 9:45 до 10:30.

8. ХЕМИЈА:
Наставница Татјана Радин:
– допунска настава (7. и 8. разред): понедељак 13.1.2020. у 11.00,
– додатна настава (7. и 8. разред): понедељак 13.1.2020. у 10.00,
– припремна настава (8. разред): петак 10.1.2020. у 10.00.

9. ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО:
Наставница Мила Вишић:
– информатичка секција: четвртак 26.12.2019. у 11.00 и понедељак 13.1.2020. у 11.00,
– допунска настава: четвртак 26.12.2019. у 11.00 и понедељак 13.1.2020. у 11.00.

10. ФИЗИЧКО (И ЗДРАВСТВЕНО) ВАСПИТАЊЕ:
Наставница Војка Торбица:
-рукометна секција (5. разред): четвртак 26.12.2019. од 12:00 до 13:00, четвртак 9.1.2020. од 12:00 до 13:00, понедељак 13.1.2020. од 12:00 до 13:00.
Наставник Горан Богдан:
– одбојкашка секција: уторак 24.12.2019. од 10.00 до 11.00, среда 25.12.2019. од 18.00 до 19.00 и четвртак 26.12.2019. од 10.00 до 11.00.
Наставник Драган Цвијетић:
– фудбалска секција: среда 25.12.2019. од 8.00 до 8.45.