Настава на даљину за ученике од 5-8. разреда, од 15. до 19. марта 2021. године

Због тренутне епидемиолошке ситуације у Републици Србији, у складу са препорукама Кризног штаба од 12.03.2021. године, донета је одлука да се, у седмици од 15. до 19. марта 2021. године, за све разреде другог циклуса (V-VIII) основне школе, настава организује путем наставе на даљину.

Настава се реализује на основу распореда часова за свако одељење, у реалном времену, путем изабраног система за управљање учењем (Гугл учионица).

Као и до сада, обезбеђено је емитовање часова путем РТС и платформе РТС Планета.

У наредној недељи неће бити физичких долазака ученика и наставника у школу ради оцењивања. Наставници су у обавези да у Дневник рада евидентирају оне ученике који нису били присутни на часу путем наставе на даљину.